לפני שיוצאים למסע פרסום באינטרנט יש לדאוג לכמה דברים חשובים, שבלעדיהם – הפרסום שלכם יהיה פחות יעיל ואולי אפילו מאכזב.

פגשתי בזמן האחרון כמה בעלי עסקים שאמרו לי "שילמתי לX עבור קמפיין של פרסום בפייסבוק, ואני מרגיש שהוא עקץ אותי!"

אז, למה זה קורה, ואיך אנחנו בתור בעלי העסק יכולים להבטיח לעצמנו יעילות גבוהה יותר של פרסום בפייסבוק?

הנה כמה דברים חשובים שחובה לדעת לפני שמתחילים לעבוד עם 'מנהל קמפיינים':

  1. כל קמפיין פרסום מתחיל בניסוי וטעיה עד להשגת תוצאה אופטימלית. ולכן, לא משנה כמה המודעה תהיה טובה, מאחורי המודעה של הפרסום צריך להיות לכם 'כלי' שאוסף את כל הנתונים האפשריים על הלקוח (גם בצורה אנונימית וגם את הפרטים שהלקוח עצמו מספק לנו) כדי שיעילות הפרסום תגדל עם הזמן.

  2. איך אוספים את הפרטים האלה? אז השיטה שאני משתמש בה נקראת 'משפך דף נחיתה ומסרים'. אני מפנה את הלקוח מהמודעה אל אתר אינטרנט שנותן מסר ממוקד, מעודד את הלקוח ליצור קשר אם ההצעה שלנו רלוונטית לגביו – וגם אוסף מידע מבוזר על הלקוח, שישמש את הקמפיין בהמשך כדי להגיע ללקוחות איכותיים נוספים.
  1. לאחר שלקוח כלשהו משאיר פרטים אצל העסק, הוא עובר תהליך אוטומטי של משלוח מסרים נוספים בשיטות שונות מבית העסק, מטרת התהליך – לעודד את הלקוח לרכוש / ליצור קשר אקטיבי  עם בית העסק, וכך לקוח שהתפספס לנו בתחילת התהליך, יכול ליצור קשר לאחר שכנוע נוסף שעבר בצורה אוטומטית.

אז הדבר הראשון החשוב בהקמה של קמפיין פרסום הוא: 'משפך שיווק' ששומר את הלקוח שנכנס מהפרסום, אצלנו בעסק.

והמשובח ביותר, משפך שגם מבצע פעולות אוטומטיות עבורנו כדי לשפר את הידע של הלקוח על ההצעה שלנו ולהמריץ אותו ליצור קשר אקטיבי (השארת פרטים לנציג למשל, עבור הצעה ספציפית כלשהי).

אז, כמה? כדי לענות על המספר המדויק, צריך לנתח את שווי המוצר שלכם, לקחת בחשבון מהי עלות 'ליד' ממוצעת בנישה העסקית שלכם – ואז לגשת למומחה להכנת תכנית שיווק מסודרת.

מעוניינים להתחיל בהקמת משפך וקמפיין לפרסום? צרו קשר עכשיו וקבלו הנחה משמעותית:
Raz.zeev@gmail.com | רוצים לקבל טיפים בווצאפ? קליק<